Adana İlahi Grubu

Nişan, kına, düğün ve sünnet gibi etkinlikler hayatımızın en özel anılarını oluşturmaktadır. Siz bu anılarınızı oluştururken Adana Dini Düğün olarak biz de mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katmaya, yaşadığınız mutluluğu birlikte paylaşmaya geliyoruz. Bu özel organizasyonlar yanlış ellere teslim edildiğinde geri dönülemez ve telafisi mümkün olmayan hüzünlere yol açmaktadır.

 

Profesyonel olmayan ve sadece para için bu işi yapan şirketlerden uzak durmanız en büyük temennimizdir.

Siz de işinizi ehline teslim edin, rahat edin…

Adana İlahi EkibiÇağlayan Organizasyon ve grup çağlayan olarak ekiplerimiz birçok ilde hazır bulunmakla beraber, çok çeşitli iş bölümüyle farklı birçok isteğinize cevap vermektedir. Böylece farklı farklı firmalar ile uğraşıp risk almaktansa bize güvenip tüm organizasyonun tek bir elde toplanmasını ve kusursuz bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın sadece sizin talebiniz olan şeyleri en mükemmel şekilde yapıyoruz, yapılmasını istemediğiniz şeyleri ise yapmıyoruz.

Biz sadece işimizi yapmıyoruz. Yaptığımız her iş ile yeni bir dostluğun temellerini atıyoruz. Geniş organizasyon yelpazesi ile birçok çiftin düğününe şahit olduk. Bizi sadece şirketlere değil, düğününü, nişanını, kınasını, sünnetini yaptığımız insanlara sorun onlar bizi zaten anlatacaktır.Bizi bu sektörde yeni firmalar ile karıştırmayın… Biz bu sektörde 20 yıldır varız… Geçen 20 yılda yaptığımız her organizasyondan aldığımız tecrübeyle geleceğimize güven ile bakıyoruz…

Her zaman uygun fiyat kaliteli hizmet ilkesinden ödün vermeden çalışan Adana İlahi Grubu ile tanışmanın vakti gelmedi mi? Siz de hemen arayın planladığınız organizasyonlar için erken rezervasyon indirimlerinden şimdi yararlanın.

Adana İlahi Grubu

Adana Semazen Ekibi

İlahi grubu bir İslami Düğünün olmazsa olmazıdır. Adana İlahi Grubu olarak canlı enstrümanlar eşliğinde profesyonel ekibimizle bu işi rakipsiz olarak yapıyoruz. Adana İlahi Grubu sadece Adana merkezinde değil, Seyhan İlahi Grubu, Çukurova İlahi Grubu, Yüreğir İlahi Grubu, Sarıçam İlahi Grubu, Ceyhan İlahi Grubu, Karaisalı İlahi Grubu, Pozantı İlahi Grubu, İmamoğlu İlahi Grubu, Kozan İlahi Grubu, Aladağ İlahi Grubu, Feke İlahi Grubu, Karataş İlahi Grubu, Saimbeyli İlahi Grubu, Tufanbeyli İlahi Grubu, Yumurtalık İlahi Grubu ile Adana genelinde hizmet vermektedir.

Kına ekibimiz ile kına gecelerinize renk gelecek. Sizleri de Tecrübelerimizden yararlanmaya davet ediyoruz. Adana Kına Ekibi olarak canlı enstrümanlar eşliğinde profesyonel ekibimizle bu işi rakipsiz olarak yapıyoruz. Adana Kına Ekibi sadece Adana merkezinde değil, Seyhan Kına Ekibi, Çukurova Kına Ekibi, Yüreğir Kına Ekibi, Sarıçam Kına Ekibi, Ceyhan Kına Ekibi, Karaisalı Kına Ekibi, Pozantı Kına Ekibi, İmamoğlu Kına Ekibi, Kozan Kına Ekibi, Aladağ Kına Ekibi, Feke Kına Ekibi, Karataş Kına Ekibi, Saimbeyli Kına Ekibi, Tufanbeyli Kına Ekibi, Yumurtalık Kına Ekibi ile Adana genelinde hizmet vermektedir.

Adana Sünnet Düğünü

Adana Sünnet Düğünü

Sünnet düğünleri kültürümüzde önemli bir yer tutmaktadır. Çok eski bir adet olan bu özel gününüzü gelenek ve göreneklerimize uygun olarak profesyonelce organize etmekteyiz. Adana Sünnet Düğünü ekibimiz sadece Adana merkezinde değil, Seyhan Sünnet Düğünü, Çukurova Sünnet Düğünü, Yüreğir Sünnet Düğünü, Sarıçam Sünnet Düğünü, Ceyhan Sünnet Düğünü, Karaisalı Sünnet Düğünü, Pozantı Sünnet Düğünü, İmamoğlu Sünnet Düğünü, Kozan Sünnet Düğünü, Aladağ Sünnet Düğünü, Feke Sünnet Düğünü, Karataş Sünnet Düğünü, Saimbeyli Sünnet Düğünü, Tufanbeyli Sünnet Düğünü, Yumurtalık Sünnet Düğünü ile Adana genelinde hizmet vermektedir.